Karmstol senbarock

477329

KARMSTOL, 1700-tal, senbarock, klädsel av rosa tyg, sitthöjd ca 43 cm

Slitage/färgbortfall, renoverad, kompletterad, senare klädsel

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Karmstol senbarock

Budhistorik (14 bud)
3407899
2 600
3407892
2 400
3407883
3407887
3407883
1 800

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.