Bijouterier

477326

BIJOUTERIER, 10 dlr., gulmetall, plast, infärgad kvarts samt labradorit, varav 1 halsband, 3 par örhängen, 6 ringar, storlek ca 17-18mm

Slitage, skador, enstaka plastpärlor i örhängen saknas

Guld/Smycken

Bijouterier

Budhistorik (1 bud)

3400269
2017-08-03 23:31:38

2017-08-09 kl 21:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.