Bordslampor

477316

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, klar samt lila glasmassa, höjd ca 41 cm

Bruksslitage, mindre skader på undersidan, fäste för lampsockel löst

Belysning, Bordslampor, Glas

Rum 7, Hylla 8

Bordslampor

Budhistorik (17 bud)
3405829
3407666
3405829
3407593
950
3405829
900

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.