Petter Thoen

477305

PETTER THOEN (född 1943): "Meow!", signerad Thoen, 120/275, färglitografi, bladmått ca 44x63 cm

Oramad

Petter Thoen
Budhistorik (6 bud)
3406593
3406591
650
3405327
600
3405326
550
3399904
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.