Trude Waehner akvarell

477302

TRUDE SCHMIDL-WAEHNER (USA/Österrike 1900-1979): "New York, Isham park", signerad Waehner, akvarell på papper, ca 45,5x56,5 cm

Fack 36

Trude Waehner akvarell

Budhistorik (8 bud)
3407617
5 000
3407611
4 200
3407609
3407608
3 800
3407607
600

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.