Nils Stenqvist

477283

NILS STENQVIST (1934-2005): "Stenar och pinnar" - 7 st etsningar 1-17, samtliga signerade och numrerade 30/100, bladstorlek ca 78x53 cm

oramade

Kundcenter

Nils Stenqvist

Budhistorik (3 bud)

3403943
3401875
550
3400437

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.