Akvareller 1800-tal

477277

AKVARELLER, 2 st., 1800-tal, hästmotiv, varav en monogramsignerad GA och daterad 1889 resp. Alfred de Dreux, ca 25x35 resp. 15x21 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 23

Akvareller 1800-tal

Budhistorik (23 bud)
3416629
2 400
3416634
3416629
3416633
1 900
3416629
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.