Etsningar 1800-tal

477272

ETSNINGAR, 2 st., omkring 1800, med motiv av blomster- och fruktstilleben, efter Jan van Huysum 1723, Nan Huysom Pinxit, Richard arlom Sculpsit, ca 56x42 cm

Fuktskador, fläckar, glas i en ram med spricka

Fack 3

Etsningar 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
3407901
2 800
3407898
2 600
3407894
2 400
3407893
3407882

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.