Micheal Farrell oljemålning

477266

MICHEAL FARRELL (Irland 1940-2000): "En ardèche et la Rûche", Paris, signerad och daterad på baksidan Micheal Farrell 1977-1978, olja på duk, 40x35 cm

Micheal Farrell oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3407690
14 500
3407673
12 500
3407672
11 000
3407650
8 400
3405162
5 600

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.