Design Kaare Klint modell Kirkestolen

477265

KAARE KLINT, "Kirkestolen", 4 st, ek med sits i flätat repsnöre, sitthöjd ca 43 cm
Skador: Skador, bruksslitage, fläckar

Bruksslitage, fläckar

Möbler, Stolar, Design

Rum 4

Budhistorik (11 bud)
3407333
2 800
3407332
2 600
3407326
2 400
3407177
3407320

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.