Golvlampor två st smide

477264

GOLVLAMPOR, 2 st., 1900-talets första hälft resp. samtida, smide, höj och sänkbara, samtida skärmar i textil, maximal höjd ca 175 resp. 150 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 12

Golvlampor två st smide

Budhistorik (21 bud)
3407532
3406641
3406641
1 600
3402385
3406640

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.