Erik Hårdstedt akvarell

477263

ERIK HÅRDSTEDT "Hassan 3", akvarell, signerad, 10x16 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Erik Hårdstedt akvarell
Budhistorik (14 bud)
3415728
950
3415763
900
3415728
850
3415696
3415015
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.