Claes Hultberg spegel

477262

CLAES HULTBERG, spegel, ca 1900, gustaviansk stil, förgylld, krön med bandrosett, höjd ca 244, bredd 86 cm

Bruksslitage, bakstycke saknas, löst fundament

Speglar

Rum 9

Claes Hultberg spegel

Budhistorik (3 bud)

3406860
1 800
3406113
1 700
3399840

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.