Ljuskrona

477261

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, barockstil, mässing behängd med prismor, ljusarmar med glödlampshållare, höjd ca 65, diameter 45 cm

Bruksslitage, vissa skador, somliga prismor saknas

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (21 bud)
3408069
2 400
3408038
3407471
3407471
3406715

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK: