Bordslampa funkis

477260

BORDSLAMPA, förkromad resp. lackerad metall, 1940-tal, funkis, ställbas skärm, höjd ca 45 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 4

Bordslampa funkis

Budhistorik (5 bud)
3408009
500
3407665
450
3406769
3405044
3402018

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.