Hylla 1960-tal

477259

HYLLA, 1960-tal, mahognyfanér, höjd ca 98, 150x27 cm

Skador och slitage

Möbler, Hyllor

Rum 9

Hylla 1960-tal

Budhistorik (7 bud)
3405027
600
3405023
550
3398734
500
3404867
450
3398734

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.