Byrå 1800-tal

477258

BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, fanérad i mahogny, beslag i mässing, 2 lådor, höjd 81, 104,5x50 cm

Fanérskador, slitage och skador, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
3407237
1 600
3407305
3407237
1 400
3407303
1 300
3407237

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.