Vitrinskåp

477256

VITRINSKÅP, 1900-talets mitt, mahognybets, låda samt dörr med femdelat glas, höjd ca 100, 60x40 cm

Smärre slitage, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Vitrinskåp

Budhistorik (7 bud)
3400879
600
3408065
550
3400879
500
3406869
450
3400879

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.