Sängstomme art deco

477255

SÄNGSTOMME, 1 par, 1920/30-tal, art deco, i björk med svärtade detaljer i geometrisk form, vardera bäddmått ca 190x85 cm

Bruksslitage, vissa skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 9

Sängstomme art deco

Budhistorik

2017-08-09 kl 19:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.