Johannes Andersen bardisk

477254

JOHANNES ANDERSEN, bardisk, J. Skaaning & Søn, Danmark, 1960-tal, palisander, detaljer i laminat, klaffar med bakomvarande barinredning, fotsteg i metall, höjd ca 110, 120x40 cm

CITES-intyg medföljer

Blekt, bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 6

Johannes Andersen bardisk

Budhistorik (3 bud)

3437595
3430037
1 600
3426901

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.