Prins Eugen Molnet 1897

477247

PRINS EUGEN (1865-1947), "Molnet", osignerad,
etsning, bildytan 24x19 cm;
Föreningen för Grafisk Konst 1897

Gulnader

Prins Eugen Molnet 1897
Budhistorik (7 bud)
3406800
650
3406741
600
3406506
550
3399420
500
3399420

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.