Angelica Wiik färglitografi

477242

ANGELICA WIIK (född 1960), "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 8/290, färglitografi med glitter, ca 83x59 cm

oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (21 bud)
3406512
1 600
3406354
3406511
3406354
1 400
3406497
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.