Monstrans

477232

MONSTRANS, 1800-tal, genombruten fot, dekor med änglar, träskuren dekor med St Göran och Draken, höjd ca 32 cm

Slitage

Diverse

Monter 8

Monstrans

Budhistorik (11 bud)
3405214
750
3405202
700
3405212
700
3405202
650
3405211
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.