Soffgrupp nationalromantik

477231

SOFFGRUPP, nationalromantik, ca 1900, bemålat trä, sits i flätat snöre, sitthöjd ca 40, breddd soffa 185 cm

Bruksslitage, vissa skador, något rangliga

Möbler, Soffgrupper, Diverse

Soffgrupp nationalromantik

Budhistorik (1 bud)

3405004
2017-08-07 17:08:44

2017-08-08 kl 19:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.