Angelica Wiik färglitografi

477230

ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad och numrerad Angelica Wiik, 244/290, färglitografi med glitter, ca 59x40 cm

Oramad

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (12 bud)
3405687
3405710
3405687
700
3405308
650
3405304
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.