Oljemålning motiv från Delos

477215

OIDENTIFIERAD KONTNÄR: Motiv från Delos, signerad och daterad Lasse Johansson 1934, olja på duk, ca 55x66 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 32

Oljemålning motiv från Delos

Budhistorik (2 bud)

3406374
3403751

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.