Edvin Ollers oljemålning

477212

EDVIN OLLERS (1888-1959): Kustbild, signerad och daterad E Ollers 1956, olja på duk, ca 46x56 cm

Fack 12

Edvin Ollers oljemålning

Budhistorik (8 bud)
3406305
600
3406309
550
3406305
500
3405288
450
3404449

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.