Åke W Andersson oljemålning

477211

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): "Skogen Sörmland", Komposition, signerad åwa, olja på duk, ca 70x100 cm

Fack 9

Åke W Andersson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3403674
900
3405330
850
3403674
3404703
750
3403674
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.