Lennart Rhode litografi

477208

LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1971 71/110, färglitografi, ca 31x24 cm

Fack 1

Lennart Rhode litografi
Budhistorik (15 bud)
3406582
1 800
3406578
1 700
3406574
1 600
3401985
3405500
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.