Ivar Franke oljemålning

477204

IVAR FRANKE (1913-1999): Stilleben, signerad I Franke, olja på duk, 50x65 cm

Fack 4

Ivar Franke oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3406576
3406573
3406570
3401340
3401339
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.