Spegellampetter gustaviansk stil

477199

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, gustaviansk stil, för ett ljus, ljushållare i mässing, höjd ca 52 cm

Lagningar

Speglar, Belysning

Rum 7

Budhistorik (26 bud)
3406084
3 400
3406073
3 200
3406059
3406071
2 800
3406059
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.