Salongsmöblemang 8 dlr 1900-talets mitt

477196

SALONGSMÖBEL, 8 dlr, blandstil, 1900-talets mitt, grålackerad, guldfärgade dekorelement, sitsar i floral textil, bestående av; 4 stolar, 2 karmstolar, bord, höjd 73, 76x126 cm, soffa, höjd 110, längd 165 cm

Slitage, enstaka fläckar på textilen. Bord med skada.

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Budhistorik (6 bud)
3405985
3 600
3405984
3 400
3402272
3 200
3398446
2 400
3396843

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.