Toko Shinoda litografi

477195

TOKO SHINODA (Japan, född 1913): "Blessing", signerad och numrerad Toko Shinoda 8/30, daterad 86, litografi, 57x73 cm

Fack 27

Toko Shinoda litografi
Budhistorik (36 bud)
3406697
6 400
3406693
6 200
3406690
6 000
3406680
5 800
3406688
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.