Oscar Reuterswärd tuschteckning

477194

OSCAR REUTERSWÄRD, "Perspective Japonaise n 274 dda" signerad Oscar Reuterswärd, tusch och akvarell på papper, ca 74x55 cm
Skador: Oramad i pappepartout

Fläck

Konst, Teckningar

Fack 6

Budhistorik (5 bud)
3405629
3403349
3399127
3399042
3396834

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.