Bengt Lindström färglitografi

477189

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 74/135, färglitografi, ca 75x55 cm

Oramad, vissa hanteringsspår

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (18 bud)
3406210
1 600
3405334
3406208
1 400
3405334
1 300
3406203

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.