Spegel Karl Johan

477188

SPEGEL, Karl Johan, dekor av pastellage, förgylld med polerat guld och slagmetall, silverfolierat och fasetterat glas, 90x44 cm

Dekorskador, senare glas och rygg

Speglar

Rum 9

Spegel Karl Johan

Budhistorik (20 bud)
3406160
3406163
1 400
3406160
1 300
3406162
3406160

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.