Märklin tåganläggning

477187

MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1900-talets andra hälft, vagnset nr 4863 i originalkartong, diverse hus, bom, växlar,

Slitage,

Leksaker, Diverse, Samlarobjekt

Visas på begäran

Märklin tåganläggning

Budhistorik (8 bud)
3406530
750
3405450
700
3405450
550
3406525
500
3405450
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.