Salongsbord gustavianskstil

477185

SALONGSBORD, gustavianskstil, 1800-tal, gråmålad, stenskiva av kolmårdsmarmor, höjd 77, diameter 80 cm

Obetydliga skador

Möbler, Matbord

Rum 3

Salongsbord gustavianskstil

Budhistorik (36 bud)
3406583
3 800
3406575
3 600
3406566
3 400
3405982
3 200
3405954

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.