Punschbägare

477183

PUNSCHBÄGARE, 1900-tal, stämplat, silver, förgyllda inuti, höjd ca 5 cm ca 225 gram,

Lite bucklor och slitage.

Silver

Punschbägare

Budhistorik (18 bud)
3405872
3405896
3405872
3405683
950
3403886
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.