Carlos R Pebaque skål samt skulptur

477182

CARLOS R. PEBAQUE, skål samt skulptur, glas, signerade, Gullaskruf, skulptur numrerad 3/100, skålens diameter 34, skulpturens höjd 21 cm

Glas, Konstglas

Monter 10

Budhistorik (4 bud)

3405190
3399203
3405189
3399203

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.