Rosenthal servis Maria

477179

ROSENTHAL, servis "Maria", 71 dlr, bestående av 24 mattallrikar, 12 förrättstallrikar, 12 djupa tallrikar, 12 assietter, 2 terriner med lock, 2 såsskålar, 6 uppläggningsfat samt 1 skål

Nagg och slitage förekommer

Keramik/Porslin

Rosenthal servis Maria

Budhistorik (27 bud)
3405969
3405967
2 800
3405966
2 600
3405964
2 400
3405965
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.