Karmstol 1960-tal

477176

KARMSTOL, 1960-tal, i mahognybetsad bok med stoppad textilklädd sits och rygg, svängda armlän, sitthöjd ca 42 cm

Torr stoppning, bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 2

Karmstol 1960-tal

Budhistorik (7 bud)
3405853
600
3405798
550
3405796
500
3405788
450
3405746

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.