Julio Zapata färglitografi med krita

477175

JULIO ZAPATA (Kuba, född 1932), Kvinnostudie, signerad färglitografi med färgkrita, 65x98 cm

Ram saknar glas

Rum 9

Budhistorik (23 bud)
3406590
1 600
3406588
3406586
1 400
3406584
1 300
3406579

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.