Väggspegel

477174

VÄGGSPEGEL, 1900-tal, genombruten dekor, förgylld, ca 62x52 cm

Visst slitage

Speglar

Rum 16

Väggspegel

Budhistorik (10 bud)
3405231
750
3406445
700
3405231
650
3406438
600
3405231
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.