Bordslampor

477173

STIG BLOMBERG, bordslampor, 1 par, mässing, 1960-tal, dekor med lejonhuvud, höjd ca 35/58 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampor

Budhistorik (5 bud)
3405792
3404669
900
3404667
700
3400622
500
3397018

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.