Klaffbord senempire

477172

KLAFFBORD, senempire, mellaneuropa, fanerat med mahogny, kontuerad sarg med låda, höjd 73, 106, resp 148x76 cm

Fanerskador, slitage, sprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 11

Klaffbord senempire

Budhistorik

2017-08-08 kl 16:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.