Göran Hahn litografi

477169

GÖRAN HAHN, motiv från Västerås, signerad samt numrerad 145/180, tryckytan ca 51 x 45 cm.

Göran Hahn litografi
Budhistorik

2017-08-08 kl 12:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.