Paul Wunderlich Nike la Victoria

477168

PAUL WUNDERLICH (Tyskland,1927-2010), "Nike la Victoria", halssmycke, sterlingsilver, designår 1977, signerad Wunderlich, numrerad 151/10000, hänget ca 13,5x11cm

Budhistorik (9 bud)
3407462
3 200
3407370
3406503
2 600
3406443
2 400
3405398

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.