Vägglamor 1960-tal

477167

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1960-tal, ekfäste med skärmar i akryl och textilväv, längd ca 42 cm

Obetydligt slitage

Belysning, Vägglampor

Hylla 4

Vägglamor 1960-tal

Budhistorik (7 bud)
3404731
550
3405333
550
3404731
500
3405331
450
3404731

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.