Gripsholmsfåtölj 1900-tal

477164

GRIPSHOLMSFÅTÖLJ, 1900-tal, träskuren dekor, bemålade, klädda med tyg "Rabarber", design Gocken Jobs, Jobs handtryck, sitthöjd 41 cm

Slitageskador

Ändringar/tillägg
Klädda med tyg "Rabarber", design Gocken Jobs, Jobs handtryck

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Gripsholmsfåtölj 1900-tal

Budhistorik (9 bud)
3406281
2 400
3402902
3402902
3401902
3399041
1 400

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.